Чи мріяли Ви в дитинстві поринути у новорічну казку, перемогти чарівних злодіїв а в кінці отримати солодку винагороду ?

Так, усі ми мріємо, але тільки самі добрі і самі чесні в дорослому віці становляться чарівниками, які можуть здійснювати самі заповітні бажання. У цей різдвяно - новорічний тиждень таким чарівником стала Сумська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України на чолі з її головою Сергієм ОСАДЧИМ.

Піклуючись про майбутні покоління, профспілкова організація прийняла рішення про проведення новорічно - різдвяних ялинок для дітей працівників галузі. 994 малечі з усіх регіонів області протягом 7 днів мали змогу поринути у "Новорічну фантазію" - вистау, яку підготував для дітей творчий колектив Сумської обласної філармонії.

Радісні посмішки, ігри, яскрава ялинка, та справжній Дід мороз із Снігуркою - такими запам'ятаються дітлахам ці чудові святкові дні. А доповнять враження від побаченого солодкі подарунки підготовлені профспілковими організаціями освітян.

"Профспілка дарує добро, але головне, це справжній захват та задоволення дітей та спілчан" - каже Сергій ОСАДЧІЙ.

Бажаємо в Новому році усім членам профспілки працівників освіти і науки України та членам їхніх сімей здоровья, щастя та миру в квітучий і мирній Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 

image
TPL_BACKTOTOP