1 березня 2023 року, відбулося засідання Президія Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Серед важливих питань, які винесені на порядок денний були: «Зміцнення та єднання профспілкових організацій галузі», «Додержання фінансової дисципліни» та «Надання допомоги на потреби збройних сил України».
Виступаючи перед присутніми, Голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – Сергій ОСАДЧИЙ зазначив: - «Робота організацій профспілки усіх рівнів не повинна зупинятися навіть під час воєнного стану. Цей тандем має бути, як моноліт. Ми повинні тримати стрій і продовжувати так необхідну сьогодні справу по захисту працівників закладів освіти»
Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ – заступник Голови Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, проінформував, про надання благодійної допомоги захисникам Сумщини, запевнив присутніх, що робота в цьому напрямку не зупинялась з перших днів повномасштабного вторгнення та буде продовжена.
Присутні на засіданні члени Президії, взяли активну участь в обговоренні основних напрямів роботи обласної та членських організацій профспілки освіти і науки України та прийняли низку важливих для роботи рішень, які допоможуть захистити людину праці та зміцнити профспілковий рух Сумщини.

 

 

image
TPL_BACKTOTOP