18 травня відбулося сьоме засідання Ради Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Виклики військового часу, допомога військовослужбовцям,  поширення соціального діалогу, ці та інші нагальні питання були розглянуті учасниками.

Зі свого виступу розпочав засідання Ради Голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – Сергій ОСАДЧИЙ. В якому було зазначено, що:

  1. Силами профспілки була надана допомога військовим однієї з бригад ЗСУ.
  2. Допомога Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, при її невеликій чисельності у відсотковому еквіваленті є однією з найбільших у галузі .
  3. Пріоритетною діяльності організації є питання соціально-економічного захисту та покращення соціального діалогу.

Продовжив розкривати питання порядку денного заступник голови Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ:

  1. Все, що чекає на працівників без захисту профспілки – це примусове відправлення у відпустки, перехід на простій та переведення на 2/3
  2. Студенти ображені, що стипендіальний фонд урізано, а стипендії платяться у розмірі 80%

Присутні на засіданні члени Ради зазначили, що на місцях є соціальний діалог з адміністрацією та директорами навчальних закладів, що допомагає укладати колективні договори, знаходити компромісні рішення в ситуаціях, коли виникає затримка бюджетного фінансування.

З метою посилення роботи профспілкових організацій, забезпечення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, підвищення фінансової дисципліни у профспілці Радою прийнято постанову «Про поточну діяльність і основні завдання Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України».

               

image
TPL_BACKTOTOP